Папіломи, бородавки

Бородавки, папіломи, контагіозний молюск та ін. – це вірусні захворювання шкіри, тобто збудник їх надзвичайно малий і здатний проникати навіть в неушкоджену шкіру, а також слизові оболонки при будь-якому контакті. Папіломавірус людини (ВПЛ) небезпечний ще й своєю онкогенною здатністю, в деяких випадках він може призводити до розвитку злоякісних карцином.

Бородавки бувають різних видів, це і плоскі бородавки, що з’являються на обличчі у підлітків, вульгарні (прості) бородавки, підошовні бородавки.

Лікування бородавок

Як позбутися від бородавок? Багато пацієнтів, які приходять в наш Центр INSPIRE вже не раз намагалися видалити бородавки або самостійно, або в інших місцях, але їх досвід виявився безуспішним. Дійсно, видалити бородавки часто буває не так просто.

Лікування бородавок не завжди обмежується їх видаленням. Якщо утворення множинні і поширені, то мало тільки видалити бородавки, необхідно також провести системну корекцію імунітету. А видалити бородавки в домашніх умовах, особливо підошовні неможливо, це призведе лише до опіку навколишніх тканин.

Перш за все, наші фахівці позбавлять Вас від цього косметичного дефекту.

5 6

Лікування бородавок і інших утворень шкіри проводиться:

Електрокоагуляція

Перевагою цього методу є його мала травматичність для оточуючої шкіри. Насадками різного розміру можна видалити прицільно точно навіть найдрібніший елемент. Ще один плюс коагуляції — видалення папіломи безкровне. Це один з кращих методів видалення папілом, контагіозних молюсків, кондилом, невусів, родимок та інших утворень шкіри. Підошовні бородавки видалити електрокоагулятором проблематично і недоцільно.

Через кілька днів після процедури ранка покривається корочкою і заживає повністю протягом 1-2 тижнів. Якщо це була папілома на ніжці, то загоєння відбувається набагато раніше. Ніяких пухирів, запалення не спостерігається.

Кріодеструкція

Дуже поширений і відомий метод лікування бородавок. І, дійсно, дуже ефективний. Необхідно певний час експозиції, щоб зробити коагуляцію тканин, пошкоджених вірусом. Цей метод є найкращим вибором при лікуванні розповсюджених, множинних бородавок, а також всіх бородавок на стопах.

При дуже поширених висипаннях, а також при рецидивуючих вірусних захворюваннях шкіри, призначається системна терапія. Найбільш ефективні в лікування бородавок препарати інтерферону людського, а також панавір. Ці ж препарати доступні і для місцевого нанесення. Однак, застосування і дозування повинні бути призначені лікарем.

Як позбутися від бородавок, папілом та ін. утворень шкіри наші фахівці розкажуть Вам на консультації, підберуть правильну методику, а також порекомендують подальшу профілактику!

Чекаємо Вас в Центрі здоров‘‎я і краси INSPIRE!

Наші телефони в Києві: 063-715-32-88, 068-855-66-86

Задать вопрос специалисту


  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон

  Ваш вопрос

  Введите код с картинки
  captcha  

  Поделитесь с друзьями